batec mobility batec handbikes

batec mobility batec handbikes

batec mobility latvija kanins

SIA KANINS
ŠMERĻA iela 2B,
Rīga, Latvija
LV -1006
Tel. 67315451
www.kanins.lv
Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.

 

SIA KANINS ir uzņēmums, kas ir dibināts 1991. gadā. Mūsu misija ir nodrošināt pasaules līmeņa risinājumus, kas nodrošina neatkarību un augstu dzīves kvalitāti cilvēkiem ar invaliditāti.

Jau vairāk nekā divdesmit gadus SIA KANINS piegādā augstas kvalitātes un funkcionālus tehniskos palīglīdzekļus personām ar īpašām vajadzībām. Regulāri mēs piedalāmies daudzās ārvalstu apmācībās un dalāmies savās zināšanās ar mērķi uzlabot mūsu klientu dzīves kvalitāti.

SIA KANINS uzsāka sadarbību ar BATEC 2018. gadā un šobrīd ir iespējams iegādāties dažāda veida BATEC riteņus, kā arī rezerves daļas un papildpiederumus. Būs arī iespējams veikt testa braucienus ar BATEC riteņiem. SIA KANINS nodrošina BATEC uzstādīšanu uz dažādiem riteņkrēslu zīmoliem.

Las cookies propias y de terceros nos permiten mejorar nuestros servicios. Al navegar por nuestro sitio web, aceptas el uso que hacemos de las cookies. Más información